Kliknutím se vrátíte na úvod webuPřezdívka:
Výstroj: Maskáčový komplet vz.95, goratexový komplet vz. 95, zimní převlečník BW, vesta typu Plate Carrier Side Cummerbund System olive ACM, malý batoh s molle systémem olive ACM, sumka MOD Linear Pouch olive GD, pouzdro na vestu pro mp5k olive AS-Tex (na zakázku dělaná), replika helmy PASGT se vz.95 potahem a tygříma očima, klobouk, camelbag 3l Source, nožní sumka na zásobníky M4/AK olive, nožní sumka na zásobníky MP5 olive, chrániče kolen, kožené rukavice půlprstové a celoprstové, sniper šála (bundeswehr), pončo, kanady, drátěná polomaska, 60L batoh Alp.


Standartní zbraň: Armalite M15A4 Carbine - AEG Classic Army
R.I.S předpažbí P&J, tubusový kolimátor Aimpoint na nízké montáži KA, R.I.S. rukojeť sklopná ICS, LED svítilna s montáží na R.I.S lištu, tvarová pažbička typ G27, poutko pro přidělání popruhu CQB/R - GP, Vltor výsuvná pažba, uvolňovač zásobníku pro praváky i leváky, kapsička na pažbě pro baterii, popruh MS2 Multi-Mission Magpul, krytky na ris lištu Laru Style. 2x točný zásobník 300bb, 3x tlačný zásobník 120bb Magpul.
Akumulátor - Lipol Turnigy 7.4V/3600mAh 30C, NiCD Sanyo 8.4V/2400mAh Large. Používané kuličky 0,28g.
Upgrade: Pružina M110 Airsoftpro, píst z uhlíkových vláken Guru, kovový trn s ložiskem Hurricane, plastová protitlaká hlava pístu s ložiskem Guru, hliníková hlava válce s dvojitým těsněním Guru, teflonový válec Guru, 21mm hliníková tryska s dvojitým těsněním Powerupgrade, zpožďovací vačka pístového kola Airsoftpro, MBlock Airsoftpro, přesná teflonová hlaveň 363mm KM Head, silikonový hop-up Systema, tvarovaný HopUp váleček Airsoftpro, kabeláž s Extreme procesorovkou - Advanced.
Úsťová rychlost: 136 m/s, Kadence: 18 bb/s

Lehká odstřelovačka: RK-03 - AEG Kalash
Optický zaměřovač 2-6x32AOE s Mil-dot osnovou TASCO, kolimátor AimPoint Micro R-1 A.C.M., rychloupínací boční montáž na AK, montážní lišta RIS One Oclock Side Mount A.C.M., tvarová pažbička typ G27, lícnice a kapsička pro baterii na pažbě, gumová patka pažby. 2x točný zásobník 250bb a jeden 500bb. Akumulátor - Lipol Turnigy 7.4V/3600mAh 30C, NiCD Sanyo 8.4V/2400mAh large. Používané kuličky 0,28g.
Upgrade: Pružina M130 Airsoftpro, mechabox Cyma, píst celokovovým ozubením AimTop, zátěžová kola se šikmým ozubením Systema, zátěžový motor Cyma, 7mm ložiska na středovém a pístovém kole kluzná Guru a na motorovém kuličková G&P, kovový trn s ložiskem Power, hliníková protitlaká hlava pístu se 2 těsněníma s ložiskem Guru, hliníková hlava válce s dvojitým těsněním Guru, teflonový válec Guru, 21mm hliníková tryska s dvojitým těsněním gen.I Guru, ramínko podavače Guarder, CNC hliníková komora 5KU, přesná teflonová hlaveň 500mm KM Head, silikonový hop-up Systema, tvarovaný HopUp váleček typu H Guru, kabeláž s Procesorovkou - Advanced.
Úsťová rychlost: 150 m/s, Kadence: 12 bb/s
Zbraň do lesa: AU-1G - AEG JG
Tubusový kolimátor Gamo 2x42, tlumič A.E.I. 150 x 40mm AirsoftPro, kapsička na akumulátor na zbrani vz.95. 3x tlačný zásobník 110bb KA, točný zásobník 330bb. Akumulátor - Lipol Turnigy 7.4V/3600mAh 30C, NiCD Sanyo 8.4V/2400mAh Large. Používané kuličky 0,28g.
Upgrade: Pružina M120 Airsoftpro, mechabox Kalash, 7mm ložiska na středovém kole kluzná Guru, na pístovém kluzná Airsoftpro a na motorovém kuličková G&P, trn s ložiskem kalash, plastová protitlaká hlava pístu s ložiskem Guru, hliníková hlava válce s dvojitým těsněním Guru, 25mm hliníková tryska s dvojitým těsněním gen.I Guru, zátěžový motor CA, zpožďovací vačka pístového kola Airsoftpro, přesná teflonová hlaveň 550mm KM Head, silikonový hop-up Systema, tvarovaný HopUp váleček bílý Element, kabeláž se spínáním motoru pomocí relé.
Úsťová rychlost: 135 m/s, Kadence: 17 bb/s

Sekundární zbraň: G.5k - AEG Galaxy
Otevřený kolimátor OKO 1x25, montáž MP5 nízká Walther, pažby z MP5 PDW, R.I.S lišta na předpažbí, LED svítilna s montáží na R.I.S lištu, kovová spona zásobníků. Krátký točný spojený zásobník 250bb a 2x točný zásobník 200bb. Akumulátor - lipol Firefox 11.1V/1200mAh 20C. Používané kuličky 0,20g.
Upgrade: Pružina M100 CA, píst s celokovovým ozubením Shooter, trn s ložiskem CA, kuličková ložiska 7mm PJ, plastová protitlaká hlava pístu se 2 těsněníma s ložiskem Guru, duralová hlava válce s dvojitým těsněním AirsoftPro, nerezový válec Airsoftpro, hliníková tryska 21,4mm Guru, zpožďovací vačka pístového kola Airsoftpro, vysokorychlostní motor Aimtop, přesná hlaveň 110mm Prometheus, silikonový hop-up Systema, tvarovaný HopUp váleček Airsoftpro, kabeláž se spínaním motoru pomocí Aktivní brzdy.
Úsťová rychlost: 85m/s, Kadence: 27 bb/s


Sekundární pistole: M81 - AEP Double Eagle
Jistící návlek zásobníku pro pistole AsTex. Tlačný zásobník 30bb. Akumulátor - lipol Turnigy nano 7.4V/300mAh 35C. Používané kuličky 0,20g.
Úsťová rychlost: 55m/s, Kadence: 14 bb/s


Brokovnice: M56DL - manuál Double Eagle
Tubusový kolimátor Gamo 2x42,držák na 2 partony na těle zbraně. 3x tlačné patrony 30bb. Používané kuličky 0,20g.
Úsťová rychlost: 100m/s


Jeden ze zakladatelů ASTCR -> 1.6.2006
1. z administrátorů webu, nábor nových členů

Něco o mě

      Narodil jsem se v roce 1985. Bydlím v Chrudimi. Vystudoval jsem střední školu elektrotechnickou v Pardubicích a Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií v Brně.
      K airsoftu mě v květnu 2006 přemluvil Wicinoo a s dalšíma kámošema jsme založili osmičlenný tým, nikdo z nás v té době neměl se softem zkušenosti. Během cca měsíce jsme nakoupili dlouhé manuální zbraně od Tokio Marui z bazaru. Maskáče jsme vesměs neměli, někdo měl jenom vrchní či spodní část od určitého vzoru, jiní teplákové soupravy ;).
      Mezníkem mé airsoftové kariéry byla akce v cihelně 16.8.2006, tam s námi poprvé hráli dva lidi s poměrně vytuněnými AEG a dobrým vybavením, já hned věděl, kam mám dál v as směřovat... kolem vánoc celý tým začal postupně přezbrojovat na značkové AEG zbraně od firem Classic Army a Tokio Marui, já jsem jako první v týmu koupil bazarovou M15A2 carbine od CA na začátku prosince (bohužel se mi na začátku druhé akce spálili kontakty, naštěstí jako elektrikář jsem to vyřešil spínáním motoru pomocí relé).
      Na jaře roku 2007 jsme si sjednotili maskáče, bohužel jsme se úplně neshodli a po domluvě vznikly 2 čety, jedna s maskáčema ve vzoru 95 a druhá ve woodlandech. Po čase jsme zjistili, že to není úplně ideální řešení, protože jsme skoro na všech akcích hráli proti sobě. My co hrajeme za AČR neimitujeme žádnou reálnou jednotku, druhá četa ve vzoru woodland se rozhodla imitovat první pěší pluk (1stID) americké armády. 22.12.2007 se od nás americká část týmu úplně oddělila.
      Nyní již mám poměrně slušné vybavení, za které se nemusím stydět. V týmu zastávám pozici velitele AČR čety, když Wicinoo nejede. Když jede, tak jsem velitel jednoho z útočných podtýmů. Jsem technik týmu, takže když má někdo z týmu problém se zbraní, obvykle se na mě obrátí. S Davenem jsem napsal celý tento web a nyní spolu adminujem.
      Na začátku roku 2008 se náš tým stal jedním se zakladatelů 21. Průzkumné skupině Rapax (bývalá VČA95), které se specialuzuje na reenacting průzkumníků.
      Jsem administrátorem webu a fóra na stránkách www.asakce.wz.cz, dále zastávám funkci moderátora na ASprotálu a Airsoft-Fóru.
      V polovině roku 2011 jsem založil firmu JeffTron pro účely distribuce kvalitních elektronických zařízení pro airsoftové zbraně s webovými stránkami www.jefftron.cz.


Kontakt na mě
E-mail: mr.nemec(zavináč)gmail.com

JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století. Nabídka mosfetů, aktivních brzd, procesorovek a příslušenství pro montáž kompletní kabeláže do airsoftové zbraně.
Eshop naleznete na adrese www.jefftron.cz. Kontakt: info@jefftron.cz


Adminuji také tyto weby

www.chrudim.cz/ronja

Plánování airsoftových akcí na východě čech
www.asakce.wz.cz

Spoluvytvářím tuto hru na hrdiny
Hra na hrdiny s realistickými prvky
www.genesis-rpg.com

Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek

Staré foto
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek

Začátky
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek
zpět