Kliknutím se vrátíte na úvod webuRecenze zbraně M4A1 RIS od firmy A&K

1. Úvod
2. Zpracování
3. Rozborka zbraně
4. Mechabox
5. Upgrade
6. Závěr
7. Zbraň v úpravě od firmy P&JZávěr:

- I když není zbraň dokonalá, za cca 4000kč dostanete docela dobrou zbraň, které po vnější stránce dokáže konkurovat takovým značkám jako je CA nebo G&P, které seženete o více jak 4000kč dráž.
- Vnitřní díly jsou relativně dobře zpracované, ale je zapotrebí vyměnit válec (neplatí u M16 verzí), když už budete u toho, tak rovnou vypodložkovat kola a promazat mechabox lepší vazelínou. Myslím si, že by tuto kombinaci plného válce s kratkou hlavní dlouho nevydržel nezesílený mechabox.
- Doporučuji tuto zbraň pouze lidem, kteří si ji chtějí nějakým způsobem vylepšit. Hlavní nevýhody vidím v plném válci, nekompatibilní hop-up komoře, nezesíleném mechaboxu. Výhodou je pěkné vnější zpracovaní s použití hliníku na tělo (kazí to plastové nosné ucho), poměrně slušné vnitřnosti a silný motor.
- Zbraň lze v České Republice sehnat na Morrisovi za 3800 Kč (červenec 2009).
- Firma P&J prodává tuto zbraň pod označením PJ4 RIS III. generace, kde je navíc vyměněn akumulátor za trochu kvalitnější Firefox 9.6V/2000mAh. Dále je vyměněna hlava pístu za jinou s tichým dorazem a hlava válce za kovový s 2 těsněními, ty zbrani dodávají vyšší úsťovou rychlost. Na boku zásobníkové šachty je vyryto logo firmy P&J a nosné ucho je celé z kovu. Válec je ale táké zapotřebí vyměnit.
- Tato upravená zbraň se prodává za cenu 4500 Kč (červenec 2009) v obchodě Airsoftmorava nebo na EagleGuns.
- Pokud chcete se zbraní hrát v základu, tak je lepší od firmy P&J. Pokud do ní chcete hned nakoupit upgrade, je lepší levnější tovární A&K verze.
- Fotky a další informace o této P&J verzi zbraně naleznete v sedmé části článku


<< 1 2 3 4 5 6 7 >>


Recenzi napsal Jeff, člen teamu www.chrudim.cz/airsoft.
zpět